Koła zainteresowań – sp

Nazwa koła Prowadzący klasa Dzień Godzina
Koło matematyczne Gabriela Goszcz 3a poniedziałek 13:30-14:15
Mały omnibus Aleksandra Ujazdowska 1a poniedziałek 13:30-14:15
Robotyka (grupa żółta) Grzegorz Troszyński 3 Poniedziałek

(20 marca, 10 kwietnia, 8 maja)

13.30-15.00
Robotyka (grupa różowa) Grzegorz Troszyński 3 Poniedziałek

(20 marca, 10 kwietnia, 8 maja)

14.20-15.05
Język angielski (co 2 tygodnie) Małgorzata Pierścińska 2b poniedziałek 13.30- 14.15
Gimnastyka korekcyjna Magdalena Budnicka poniedziałek 13:35-14:20
Historia i społeczeństwo Jolanta Nowak 5-6 poniedziałek 13:30-14:15
Koło gier planszowych Gabrysia Goszcz 3a grupa 2 poniedziałek 14.20-15.05
Robotyka z lego Kamila Kurdubska 4b poniedziałek 14.20-15.05
Język angielski Małgorzata Pierścińska 4a wtorek 13.30- 14.15
origami Kamila Kurdubska 1-3 wtorek 13:30- 14:15
Historia i społeczeństwo Jolanta Nowak 4a, 4b wtorek 13:35-14:20
Koło plastyczne Bożena Sobierajska 1- 3 wtorek 13.30- 14.15
Gimnastyka korekcyjna Magdalena Budnicka wtorek 13:30-14:15
Koło gier planszowych Klaudia Majewska- Rybacka 2a,2b wtorek 13:30-14:15
j. francuski Małgorzata Tomaszewska 1 wtorek 13:30-14:15
j. francuski Małgorzata Tomaszewska 2 wtorek 14:20-15:05
Robotyka z lego Krzysztof Krychowiak 5 wtorek 13:30-14:15
koło matematyczne Kamila Kurdubska 4-6 wtorek (co dwa tygodnie) 14:20-15:05
Gry logiczne Kamila Kurdubska 4-6 wtorek (co dwa tygodnie) 14:20-15:05
Koło matematyczne Gabriela Goszcz 3b wtorek 13:30-14:15
aerobik Magdalena Budnicka 2-3 wtorek 14:20-15:05
Robotyka z Lego Krzysztof Krychowiak 2b wtorek 14:20-15:05
Język angielski Małgorzata Pierścińska 4b środa 13.30- 14.15
Koło matematyczne Gabriela Goszcz 2c Środa 13:30-14:15
Koło plastyczne Bożena Sobierajska 4b Środa 13.25- 14.15
Koło plastyczne Bożena Sobierajska 5-6 Środa 14.20-15.05
Koło biblijne s.Paulina 3-6 Środa 13.25- 14.15
Koło gier planszowych Klaudia Majewska- Rybacka 3b Środa 13:30-14.15
 młody chemik Joanna Filińska 1-3 Środa 13:30-14:15
 Koło matematyczne Joanna Filińska 2a Środa 14:20-15:05
Robotyka z klockami LEGO Gabriela Goszcz 2c Środa 14.20-15.05
Piłka siatkowa Andrzej Gołębieski 4-6 Środa 14.30 – 15.15
Gry planszowe Gabriela Goszcz 2c czwartek 13:30-14:14
Język angielski Małgorzata Pierścińska 6 czwartek 13:30- 14.15
Zajęcia wyrównawcze Aleksandra Ujazdowska 1a czwartek 13:30-14:15
Robotyka z Lego Klaudia Majewska-Rybacka 3b czwartek 13.30-14.15
j. francuski Małgorzata Tomaszewska 3 czwartek 13:30-14:15
j. francuski Małgorzata Tomaszewska 4 czwartek 14:20-15:05
Gry logiczne Krzysztof Krychowiak 4a czwartek 13.30-14.15
piłka nożna Andrzej Gołębieski 1 – 2 czwartek 14.20 – 15.05
Koło informatyczne Krzysztof Krychowiak 6 czwartek 14:20-15:05
Szachy Andrzej Gołębieski 1-6 czwartek 15.10 – 16. 00
j. francuski Małgorzata Tomaszewska 5-6 czwartek 15:10-15:55
Robotyka z Lego Monika Kwiatkowska 2a czwartek 15:10-15:55
Robotyka z Lego Gabriela Goszcz 3a piątek 12:40-13:25
Robotyka (grupa czerwona) Grzegorz Troszyński 2 Piątek(17 marca, 21 kwietnia, 12 maja) 13:30-14:15
Robotyka

(grupa zielona)

Grzegorz Troszyński 2 Piątek (17 marca, 21 kwietnia, 12 maja) 14:20-15:05
Robotyka (grupa niebieska) Grzegorz Troszyński 2 Piątek (17 marca, 21 kwietnia, 12 maja) 15:10-15:50
Kuchcikowo (co 2 tygodnie) Aneta Stokwisz- Ozdoba 2b piątek 13:35-15:05
Piłka nożna Andrzej Gołębieski 4-6 piątek 15.30 – 16.15
Koło wolontariatu Bożena Sobierajska 4-6 piątek 13.30-14.15
Gry planszowe Gabriela Goszcz 3a grupa 1 piątek 13:30- 14.15
Robotyka z Lego Aleksandra Ujazdowska 1a piątek 13:30-14:15