Wycieczka klas 4 do Popowa

W poniedziałkowy poranek 19 września młodsi długoszacy z klasy 4a i 4b szkoły podstawowej pod opieką wychowawców pani Kamili Kurdubskiej i pani Wioletty Piaseckiej wybrali się na wycieczkę integracyjną do Osady Popowo.

Dzięki słonecznej pogodzie uczniowie mogli miło spędzić czas na powietrzu wśród zielonych łąk. Niektórzy od razu rozłożyli koce i rozpoczęli leżakowanie; inni nie mogli nacieszyć się zwierzętami, które można było karmić; a pozostali oddali się beztroskiej zabawie na trampolinach, zjeżdżalniach czy huśtawkach. Nie obyło się oczywiście bez meczu piłki nożnej, który rozegrali chłopcy. Po tych harcach mieliśmy bardzo smaczny posiłek, a na deser lody, które pachniały nam jeszcze wakacjami… Zadowoleni, uśmiechnięci i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Wioletta Piasecka

Galeria zdjęć >>

Skip to content