Charytatywna zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt

Szkolni wolontariusze i w tym roku szkolnym wykazali się umiejętnością organizacji i planowania w związku ze Światowym Dniem Zwierząt, przypadającym na 4 października. Do pomocy włączyli się nie tylko wolontariusze, ale cała społeczność szkoły, która jak zwykle pokazała, że ma wielkie serce. Wolontariusze, organizując kiermasz ciast, zebrali łącznie 180 złotych. Dodatkowo uczniowie naszej szkoły codziennie dostarczają suche i mokre karmy dla zwierząt.

Wprawdzie to październik jest miesiącem poświęconym zwierzętom, a szczególnie czwarty dzień tego miesiąca – dzień wspominania w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii, jednak wszelkie zbiórki zorganizowaliśmy już we wrześniu.

Schronisko dla zwierząt jest jednym z najsmutniejszych widoków dla osób kochających zwierzęta. Za zebrane fundusze zakupimy niezbędną karmę i odwiedzimy naszych czworonożnych przyjaciół w ich tymczasowym miejscu zamieszkania.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie tak szlachetnego celu a w szczególności :

 • Julii Błaszczyk 1ALO
 • Małgorzacie Marciniak 1BLO
 • Marii Grzędzickiej 1b gim.
 • Adamowi Rymarkiewiczowi 1e gim.
 • Krzysztofowie Narazińskiemu 3a gim.
 • Filipowi Mosakowskiemu 1b gim.
 • Karolowi Nencka 1egim.
 • Mateuszowi Linard 2a gim.
 • Zuzannie Bonkowskiej 3 BLO
 • Dominice Strzeleckiej 2a gim
 • Aleksandrze Różańskiej 2b gim.

Szkolni wolontariusze
z opiekunem – p. Małgorzatą Ryszewską

zdjęcia >>

Skip to content