Klub planszówek w SP

Z nieskrywaną radością chcemy poinformować, że w szkole podstawowej od października funkcjonuje Klub Gier Planszowych. Dzięki życzliwości Dyrekcji udało się zgromadzić sporą ilość gier takich jak: Superfarmer, Kalaha, Łap prosiaka, Dobble, Orientuj się, Uno, Pędzące żółwie, Blokus, Callisto i wiele innych. Są to starannie dobrane gry planszowe, które wspomagają rozwój logicznego myślenia i wspierają edukację matematyczną. Na uwagę zasługuje fakt, iż nasz klub wspiera wydawnictwo GRANNA, które nieustannie wzbogaca nasze zasoby gier, za co serdecznie dziękujemy. Otrzymaliśmy także zestaw gier o tematyce historycznej od Instytutu Pamięci Narodowej, wśród których znalazły się gry Znaj Znak, Polak mały, 111 i inne.

Pragnę również zauważyć i docenić wkład naszych uczniów, którzy zechcieli wesprzeć szkolne zasoby i podarowali nam planszówki, a są nimi: Natalia Ziółkowska, Filip Etynkowski, Jan Gemeinert, Amelia Skibińska, Julia Janiak, Iga Kobuszewska, Aleksander Nagler, Igor Rutecki, Krzysztof Szaradowski, Maria Ścierzyńska, Patryk Wąsik oraz Krzysztof Zasada. Dziękujemy Wam Kochani!

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów na zajęcia z planszówkami. Gwarantujemy świetną zabawę!

Klaudia Majewska-Rybacka

 

Galeria zdjęć>>

Skip to content