Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

W piątek 25 listopada przedszkolaki z Katolickiego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi przyjaciółmi – Misiami.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy, w specjalnie przygotowanej na tę okazję misiowej krainie. Dzieci pięknie wyrecytowały wierszyki o misiu, zaśpiewały piosenkę „Pokochaj Pluszowego Misia” a także razem z przybyłymi specjalnie na tę wyjątkową uroczystość dwoma Misiami zatańczyły do piosenki „The Gummy Bear”. Dla dzieci w tym dniu przygotowano również wiele innych atrakcji, takich jak: zabawy ruchowe, quizy, zagadki oraz piniatę. Nasi milusińscy mieli okazję do zrobienia sobie niepowtarzalnego zdjęcia przy specjalnie przygotowanej na tę okazję fotościance.  Wszystkie dzieci na pamiątkę tego wielkiego wydarzenia otrzymały misiowe medale ze swoim imieniem. Na zakończenie uroczystości wszyscy uczestnicy skosztowali pysznego misiowego tortu.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Wszyscy z niecierpliwością czekają już na kolejne Święto Pluszowego Misia.

Ewelina Osińska
Paulina Makowska

 

Skip to content