Mały, duży, mięciutki, szary lub kolorowy, powiernik dziecięcych smutków i radości…

25 listopada obchodziliśmy w świetlicy szkolnej Dzień Pluszowego Misia. Święto tej ukochanej przez dzieci zabawki zostało ustanowione w 2002 roku w setną rocznicę jej powstania.

W tym dniu uczniowie zabrali ze sobą do szkoły swoje ulubione przytulanki, które towarzyszyły im przez cały dzień. Sympatyczny mały przyjaciel wywoływał wiele uśmiechów i radości na twarzach dzieci. Podczas zajęć świetlicowych uczniowie z zaangażowaniem wykonywali piękne prace plastyczne, które potem zawiesiliśmy na wystawie. Podczas wytrwałej pracy towarzyszyły uczniom wesołe piosenki, których bohaterem był oczywiście miś.

W tym dniu zostały także wręczone dyplomy uczniom, którzy wzięli udział w świetlicowym, międzyszkolnym konkursie „Mój przyjaciel miś”. Wszystkie prace były wykonane bardzo starannie, z zachowaniem wszystkich wymagań konkursowych. Po bardzo ciężkim wyborze do drugiego etapu – międzyszkolnego przeszły prace Oliwki Fydryszewskiej, Mateusza Krysztoforskiego oraz Konrada Felińczaka.

Serdecznie Gratulujemy !!!

 

wychowawca świetlicy szkolnej

Monika Kwiatkowska

 

Galeria zdjęc cz.1 >>

fot. M.Kwiatkowska

Galeria zdjęć cz.2 >>

fot. K.Kurdubska