Zajęcia sportowe w internacie

„Poczucie braterstwa, wielkoduszność, uczciwość i szacunek dla ciała, stanowiące z pewnością niezbędne cnoty każdego dobrego sportowca, przyczyniają się do budowy społeczeństwa, gdzie miejsce antagonizmów zajmuje sportowa rywalizacja, gdzie wyżej ceni się spotkanie niż konflikt, uczciwe współzawodnictwo niż zawziętą konfrontację”.

Jan Paweł II

Wychowankowie internatu oprócz codziennych obowiązków, znajdują również chwilę na aktywne i pożyteczne dla ciała i ducha spędzenie czasu. Tym razem postanowiliśmy zadbać o naszą kondycję i wykorzystać sprzęt sportowy w szkolnej siłowni.

W najbliższym czasie planujemy oprócz ćwiczeń ruchowych zajęcia z  zdrowego odżywiania. Z niecierpliwością czekamy na przygotowanie zdrowych i przede wszystkim smacznych soków owocowo-warzywnych.

mgr Milena Witkowska

Skip to content