Zimowe impresje fotograficzne

Czas zimy zachwyca swym pięknem. Niestety,  przemija  on bardzo szybko i nieubłagalnie.   Zwrócenie uwagi na uroki zimy i odkrywanie piękna tej pory roku w najbliższej okolicy, oraz  rozwijanie spostrzeżeń i zdolności obserwacji zjawisk i procesów przyrodniczych zachodzących w zimie było głównym celem zajęć. Długoszacy skupieni w kole plastycznym, spróbowali choć na chwilę zatrzymać w kadrze zimę, wybierając się ze swoim opiekunem panią Bożeną Sobierajską do ogrodu szkolnego. Owoce  wyprawy  to  przepiękne fotografie wykonane przez uczniów klasy 4b:  Maję Konieczną, Dominika Kozłowskiego, Marię Miazgę,  Aleksandra Matuszewskiego i  Wiktorię Kwapisz.

fot. A.Matuszewski kl.4b

fot. D.Kozłowski kl.4b

fot. M.Konieczna kl.4b

fot. M.Miazga kl.4b

fot. W.Kwapisz kl4b

 

Skip to content