DAR SERCA!

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2016/2017 r nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w Akcji zbiórki plastikowych nakrętek dla Radka Wiśniewskiego. Organizatorem akcji było Szkolne Koło Wolontariatu „Mały Książę”. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, ich rodziców udało się zebrać dużą ilość  tego cennego surowca. Akcja miała na celu uwrażliwienie wszystkich i pokazanie, że pomagać możemy także w ten sposób – zbierając  nakrętki. Dzisiejszy dzień był wyjątkowym dla Wolontariuszy odwiedził nas Radek Wiśniewski  ze swoimi Rodzicami.  Pani Wiśniewska wręczyła Wolontariuszom podziękowania. Uczniowie przekazali  Radkowi  zebrane nakrętki, które wspomogą sfinansować turnus rehabilitacyjny.

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim Uczniom,  którzy zaangażowali się w zbiórkę nakrętek, jednocześnie informujemy, że zbiórka  trwa nadal.

Serdecznie dziękujemy za dar Waszych serc!!!

Bożena Sobierajska
– opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu „Mały Książę”

 

Skip to content