Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

W dniu 27 stycznia br.,w Katolickim Publicznym Przedszkolu ,,Pod Aniołem Stróżem” odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki ubrane w piękne, odświętne stroje zabrały swoich dziadków w sentymentalną „podróż pociągiem” do lat 70-tych.  Na każdej ze stacji zaprezentowały piękne wiersze  i piosenki m.in. z repertuaru Anny Jantar. Dumni dziadkowie natomiast, ze wzruszeniem podziwiali występy swoich kochanych wnucząt. Po części artystycznej i złożeniu przybyłym gościom życzeń: zdrowia i długich lat życia w szczęściu i miłości, dzieci zaprosiły swych dziadków na słodki poczęstunek. Podarowały im też własnoręcznie wykonane na zajęciach plastycznych upominki: papierowe kwiaty i ramki ze zdjęciami. Na pewno wszyscy będą miło wspominać ten uroczysty dzień, gdyż był on pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Poprzez wiersze, śpiew i taniec dzieci mogły wyrazić jak bardzo kochają swoje babcie i dziadków i podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość.

                                                                                                                                                Marta Antczak

Skip to content