Pierwszy dzień ferii w SP

Pierwszy dzień ferii uczniowie szkoły podstawowej spędzili aktywnie i radośnie korzystając z atrakcji, które zapewnił im Zespół Szkół Katolickich.

Zajęcia zgromadziły prawie sześćdziesięcioosobową grupę uczniów klas 1-6 i odbywały się w dwóch zespołach. W godzinach 8.00 – 11.20 jeden zespół pod opieką p. Gabrieli Goszcz i p. Klaudii Majewskiej – Rybackiej, skorzystał z oferowanej przez „Kafejkę Taktyk” bogatej oferty gier logicznych i dydaktycznych. W tym samym czasie drugi zespół – pod opieką p. Moniki Brzostowicz, p. Jolanty Nowak i p. Andrzeja Gołębieskiego miał możliwość krótkiej zabawy na świeżym powietrzu, a następnie nasi uczniowie z entuzjazmem uczestniczyli w grach zespołowych, konkursach i rozgrywkach sportowych na sali gimnastycznej ZSK przy ul. Łęgskiej.

Po godz. 11. 20 nastąpiła wymiana grup. Zajęcia trwały do godz. 13.30,  sprawiły uczestnikom dużo radości. Długoszacy wykazali się aktywnością tak pod względem fizycznym, jak i intelektualnym, a zabawa w gronie rówieśników, umocniła wzajemne relacje.

Jolanta Nowak, Andrzej Gołębieski, Monika Brzostowicz

 

Skip to content