„Kreatywne przedszkolaki” – podsumowanie styczniowych zajęć koła plastycznego.

Styczeń kojarzy się przede wszystkim z mroźną, zimową pogodą i przypadającym w tym miesiącu Świętem Babci
i Dziadka. Stąd też tematyka zajęć plastycznych podporządkowana była właśnie tym zagadnieniom. Podczas zajęć dzieci wykonały papierowe bukiety kwiatów oraz kwiatki z pasków papieru przymocowane do drewnianych patyczków. Były to prezenty dla Babć i Dziadków. 6-latki wykonały dodatkowo kolorowe ramki na zdjęcia.
Na kolejnych zajęciach przedszkolaki malowały pastą do zębów postać bałwanka i przyozdobiły go elementami wyciętymi z filcu. Grupa 4-5-latków zrobiła na zajęciach postać misia polarnego. Praca ta wykonana została techniką orgiami (z papierowych kół). Wszystkie prace naszych przedszkolaków można podziwiać na zamieszczonych zdjęciach.

                                                                                                              Marta Antczak

Skip to content