Akcja „Wymiana ciepła” – przedszkole

Przedszkole przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „Wymiana Ciepła”.

Wszystkie  grupy z naszego przedszkola wraz z opiekunami wybrały się powiesić na wieszaku, stojącym na ulicy Żabiej przy siedzibie  Włocławskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu  ciepłe ubrania.  Mieliśmy okazję spotkać i porozmawiać z  Panią  Honoratę Maj – Dyrektor Włocławskiego Centrum, od której dowiedzieliśmy się  na czym polega akcja .

Idea jest bardzo prosta. Na ulicach miast ustawione są wieszaki, które można zapełnić ciepłymi ubraniami. Wszyscy mogą pomóc i na wieszaku zostawić ciepłą kurtkę, płaszcz, polar czy sweter. Każdy, kto marznie, może skorzystać i wziąć ciepłą odzież z wieszaka.

Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do „Wymiany ciepła”.

                                                                                                                Paulina Makowska

Skip to content