Dzień św. Walentego w szkole podstawowej

Miłość pochodzi od Boga, ponieważ Bóg jest miłością.

św. Leon Wielki

Dzień św. Walentego w Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. Jana Długosza  rozpoczął się  od „POCZTY WALENTYNKOWEJ”. Uczniowie obdarowali się walentynkami. Nad  POCZTĄ czuwali przedstawiciele SU.

Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Wolontariatu „Mały Książę” wraz z opiekunem p. Bożeną Sobierajską w dniu 14 lutego  2017 roku zorganizowało, także dla uczniów kl. 4-6 dyskotekę szkolną pod hasłem DYSKOTEKA  WALENTYNKOWA. Dyskoteka była bogata w różnorodne atrakcje. Odbyły się pokazy tańca, konkursy  oraz wybrano królową i króla dyskoteki, którymi zostali Michalina Pszeniczka kl. 5 i Hubert Olszewski kl.5.

Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali nauczyciele pp.  Jolanta Nowak, Magdalena Budnicka, Kamila Kurdubska, Monika Kwiatkowska, Wioletta Piasecka, Bożena Sobierajska i Andrzej Gołębieski oraz pani Justyna Pietrzak –  za zaangażowanie i poświęcony czas bardzo serdecznie dziękujemy.

Bardzo dziękuję uczniom, którzy zaangażowali się  w jej organizację:

Miłosz Rogiewicz kl.6,  Inga Gutral kl. 5, Zuzanna Liberacka kl. 5, Nadia Pietrzak, Aleksandra Arkuszewska kl.6, Maria Fryżewska kl. 4a, Oliwia Prouve kl. 4a

 Dyskotekę możemy uznać za udaną, przyświecała jej radość, uśmiech, wzajemny szacunek i dobra zabawa.

Bożena Sobierajska – opiekun SU i Szkolnego Koła Wolontariatu

 

Galeria zdjęć

Skip to content