II miejsce siatkarek Długosza w ćwierćfinale Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Piłce Siatkowej

14 lutego reprezentacja dziewcząt z naszego gimnazjum zajęła drugie miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Piłce Siatkowej. Nasze siatkarki nie zraziły się dotkliwą przegraną w meczu otwarcia z zawodniczkami z Gimnazjum nr 4 we Włocławku. Do drugiego meczu przystąpiły bardzo zmobilizowane i dzięki współpracy udało im się się zbudować przewagę towarzyszącą im do końca seta. Pełne entuzjazmu rozpoczęły walkę w drugiej partii. Mimo znaczącej różnicy punktów, przeciwniczki zaczęły niepokojąco nadrabiać straty. Ostatecznie nasze siatkarki nie uległy zespołowi z Piotrkowa Kujawskiego i zdobyły zasłużone drugie miejsce.

 

Skład reprezentacji:

  1. Wiktoria Grzelakowska IIIc – kapitan
  2. Klaudia Kazimierska IIIb
  3. Klaudia Głowacka IIb
  4. Agata Ligowska IIb
  5. Natalia Pielka IIb
  6. Aleksandra Witkowska IId
  7. Maria Cieślewicz Ib

Opiekun: Józef Nowak

Zredagowała: Klaudia Głowacka

Skip to content