Piąty i przedostatni wyjazd na mecz hokejowy do Torunia

W piątek, 24 lutego, grupa dziesięciorga gimnazjalistów, wraz z opiekunem – panem Konradem Trokowskim, po raz piąty w tym sezonie wyjechała do Torunia na mecz Polskiej Hokej Ligi. Tym razem długoszacy byli świadkami bardzo emocjonującego pierwszego spotkania o utrzymanie w PLH pomiędzy gospodarzami – Nestą Mires Toruń a MH Automatyka 2014 Gdańsk. Torunianie ulegli rywalom 2:3, ale już w niedzielnej potyczce zrewanżowali się gdańszczanom, wygrywając 4:1 i w rywalizacji do czterech zwycięstw jest remis 1:1. Oznacza to, że na pewno rozegrane zostanie spotkanie nr 5 w Toruniu w piątek, 10 marca. Już zbierana jest grupa na wyjazd do Torunia. Chętni proszeni są o kontakt z pomysłodawcą i organizatorem hokejowych wyjazdów – panem Konradem Trokowskim.

Konrad Trokowski

Skip to content