Wyniki konkursu „Biblia i przypowieści biblijne”

Otrzymaliśmy wyniki Konkursu „Biblia i przypowieści biblijne”, organizowanego przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe „EDI”. Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu w kategorii uczniów klas IV–VI, znalazła się uczennica naszej Szkoły Podstawowej Zofia Kwiatkowska, która w skali kraju zajęła III miejsce (236 punktów na 240 możliwych). Zosia w nagrodę otrzyma piękny album o najważniejszych sanktuariach i miejscach kultu na świecie. W kategorii uczniów klas I–III najlepszy wynik spośród uczniów naszej szkoły, osiągnęła Amelia Śmiłowicz, a wśród gimnazjalistów Patryk Ziółkowski.

Naszej laureatce Zosi serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy, równocześnie życząc, aby spotkanie z Biblią przynosiło piękne i dobre owoce w ich codziennym życiu.

 

  1. Paulina Burniewicz
  2. Marcin Lewandowski
  3. Łukasz Sztylka
Skip to content