Dzień Kobiet w internacie

W dniu 8 marca br. w internacie tradycyjnie świętowano Dzień Kobiet. Spotkaliśmy się na okolicznościowej kolacji aby podziękować wszystkim Paniom za to, że są z nami w każdym dniu naszego życia oraz zapewnić, że pamiętamy o Nich na co dzień, nie tylko od święta. Męska część naszej społeczności przygotowała dla Pań oraz Koleżanek specjalny program słowno – muzyczny.

Oczywiście na wstępie nie zabrakło życzeń i symbolicznych kwiatów. Przed częścią artystyczną uczestnicy spotkania: ks. dyrektor J. Kędzierski, kierownik internatu p. A. Wąsik, wychowawczynie: p. M. Witkowska, p. A. Lasota – Staszak, p. A. Zabielska, p. P. Kaszuba, księża prefekci: Ł. Sztylka, M. Lewandowski oraz wszyscy wychowankowie internatu spędzili miło czas przy słodkim poczęstunku.

Wszystkim Paniom składamy najlepsze życzenia, abyście zawsze były szanowane i kochane.

D. Goldewicz

Fot. M. Hoang Van

Skip to content