Dzień Kobiet w szkole podstawowej

Chociaż codziennie staramy się dbać o nasze Panie, w tym jedynym dniu, w sposób szczególny pamiętamy, że bez nich życie nie byłoby możliwe.

Dziękujemy wszystkim matkom za to, że jesteśmy,  a paniom nauczycielkom za trud wkładany w naszą edukację i wychowanie.

W szkole podstawowej na akademii przygotowanej przez uczniów klasy trzeciej, piątej i szóstej, uczciliśmy wszystkie Dziewczęta i Kobiety. Spontaniczne oklaski i żywiołowa reakcja całej publiczności to niezbity dowód, że przekaz został przyjęty z entuzjazmem.

Z radością i humorem przedstawiliśmy Panie tak, jak je widzimy. Scenki z życia wzięte, miały uświadomić wszystkim, ile witaminy mają Nasze Dziewczyny. Dziękuję wszystkim uczniom, którzy z wielkim zaangażowaniem podjęli trud przygotowania żartobliwego występu.

Krzysztof Krychowiak

 

fot. B.Sobierajska

Skip to content