Licealiści z wizytą na strzelnicy

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy IC liceum uczestniczyli w zajęciach ze strzelectwa sportowego, które odbyły się na strzelnicy międzyszkolnej. Licealiści w praktyce mogli sprawdzić zdobytą na lekcjach edukacji dla bezpieczeństwa wiedzę teoretyczną ze strzelectwa sportowego.  Zajęcia strzeleckie przebiegły w bardzo miłej atmosferze, ale przede wszystkim zgodnie z zasadami bezpieczeństwa podczas posługiwania się bronią sportową i zachowania się na strzelnicy. Dla większości był to pierwszy w życiu kontakt z bronią sportową, ale na pewno dla części nie ostatni, gdyż uzyskane  wyniki  dały szansę na wyłonienie spośród uczniów przyszłych strzelców, którzy będą mogli realizować się na zajęciach koła strzeleckiego. Zajęcia sprawiły młodzieży  dużą radość i dały nowe doświadczenie, a nauczycielowi satysfakcję, że założone cele zostały zrealizowane w 100%.

Krzysztof Łodygowski

Skip to content