Gala stypendystów programu “Prymus Pomorza i Kujaw”

W środę 22.03.2017 na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyła się gala dla najlepszych stypendystów z programu “Prymus Pomorza i Kujaw”.Wśród nich był uczeń naszej szkoły – Maciej Chlebny z klasy II A liceum. Celem wspomnianego programu  jest zwiększenie szans edukacyjnych uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, matematyki lub przedsiębiorczości, uczących się w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych w regionie kujawsko-pomorskim.

Po gali zgromadzeni wysłuchali wykładu profesora Włodzisława Ducha na temat: “Czy technologia pomoże nam usprawnić nasze mózgi?”. Na zakończenie uczestnicy spotkania odbyli wycieczkę po laboratoriach uczelni.

 

Poniższe zdjęcia pochodzą z zasobów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
fot. Mikołaj Kuras

Skip to content