Internat – Pierwszy Dzień Wiosny

Wiosna to czas radości, nadziei, ciepła, wesołej zabawy i przyrody budzącej się z zimowego snu. Z jej nadejścia cieszą się wszyscy. W dniu 22.03.2017 r. tradycyjnie, jak co roku, w naszym internacie obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny.

W tym celu przygotowaliśmy teleturniej pt. „Kocham Cię Polsko!”. Cały program pod opieką Pani Pauliny Kaszuby poprowadziła Ewelina Kowalska. W zabawie  brały udział trzy drużyny. Nasze internackie „Kocham Cię Polsko!”  składało się z ośmiu konkurencji. W naszej pamięci na długo pozostaną rundy tj. „Kto jest kim ?”, „Przysłowia”, „Kalambury”, a także „Zakazane Słowa”. 

Po wyczerpaniu całej puli pytań wyłoniliśmy zwycięzców: Marta Bielawską, Rozalię Ćwiklińską, Klaudię Jankowską, Patrycję Słowińską oraz Magdalenę Suską. Całemu spotkaniu przewodniczyła pogodna, pełna humoru rywalizacja. 

Na koniec wszyscy uczestnicy zostali obdarowani słodkimi podarunkami i z tym miłym akcentem pożegnaliśmy zimę, a z wielką radością powitaliśmy wiosnę.  Dzięki czemu ten szczególny dzień był bardzo udany, na wielu twarzach gościł ciągły uśmiech.

Paulina Kaszuba

Skip to content