Podium dla siatkarek z naszego liceum

Dnia 13.03.2017r. odbyły się ćwierćfinały licealiady województwa kujawsko-pomorskiego w piłce siatkowej dziewcząt. Zawody rozegrano w Radziejowie, w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Łokietka. W rozgrywkach wzięły udział 3 zespoły – 2 zespoły z Włocławka: z Liceum im. ks. Jana Długosza oraz Liceum im.Marii Konopnickiej, a także zespół z Radziejowa z Liceum im.Władysława Łokietka. Drużyna z naszego liceum zajęła 3. miejsce w rejonie.

Skład:

1. Monika Tymburska IIC

2. Julia Blaśkiewicz IC

3. Beata Siwińska IC

4. Aleksandra Sobczak IC

5. Magdalena Suska IC

6. Oliwia Tunicka IC

7. Patrycja Czarnecka IC

8. Katarzyna Jankowska IA

9. Daria Kowalewska IIC

10. Oliwia Leśnik IC

11. Bogna Nowowiejska IIC

12. Wiktoria Pietrzak IIB

13. Justyna Tymburska IIIC

14. Natalia Grabkowska IIC

opiekun: p. Arkadiusz. Różański

red. Patrycja Czarnecka (IC)

Skip to content