Pięcioro laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej Olimpus z chemii

Pięcioro uczniów naszego gimnazjum, reprezentując każdy poziom nauczania, zdobyło tytuły laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej Olimpus z chemii. Zdecydowanie najlepszy wynik uzyskała Magda Balcerzak – uczennica klasy Ia naszego gimnazjum, która zajęła trzecie miejsce w kraju i w nagrodę oprócz tytułu laureata, otrzyma także książkę.

Oprócz Magdy, wśród uczniów pierwszych klas gimnazjum tytuł laureata zdobyła Oliwia Kuźniewicz (Ia), która uzyskała dziesiąty wynik w Polsce.

Maja Mysłowska (IIa) – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z chemii – potwierdziła swoje zainteresowanie i zdolności do tego przedmiotu, uzyskując także w konkursie Olimpusa tytuł laureata (8. wynik w kraju).

Kolekcjonerem chemicznych sukcesów jest Krzysztof Naraziński (IIIa), który do ubiegłorocznego tytułu laureata w konkursie kuratoryjnym, w tym roku szkolnym dołożył tytuły finalisty w tym samym konkursie oraz tytuł laureata w Olimpiadzie Olimpus (8. wynik w kraju). Takim samym dorobkiem może pochwalić się również Alicja Orłowska (IIIa), ale ona oba swoje tytuły laureata wywalczyła w tym roku szkolnym.

Wszystkim „chemicznym” Laureatom życzymy rozwijania swojej pasji oraz dalszych sukcesów!

Konrad Trokowski

Skip to content