Bieg po indeks w Koszalinie – uroczyste rozdanie nagród

7 kwietnia 2017 r. w Urzędzie Miasta Koszalin odbyła się uroczystość podsumowująca trójetapowy konkurs “Bieg po indeks”.

Przypomnijmy, iż czwórka naszych uczniów: Witold Bazela, Mateusz Wojciechowski, Michał Piątkowski oraz Dominik Mistera uzyskała tytuł laureata, co wiąże się jednocześnie z otrzymaniem indeksu Wydziału Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej. W konkursie łącznie przyznano 33 tytuły laureata. Laureaci otrzymali, oprócz indeksu Politechniki Koszalińskiej, także nagrody rzeczowe.

Osiągnięty wynik pozwolił na uzyskanie nagrody specjalnej dla naszej szkoły. Oprócz pucharu otrzymaliśmy drukarkę 3D model DaVinci 2.0, która wzbogaci wyposażenie pracowni komputerowej. Jest to pierwsza zabudowana drukarka 3D w szkołach włocławskich.

Nagrodę specjalną Dziekana Wydziału Mechanicznego (mechanika i mechatronika) otrzymał Mateusz Wojciechowski za najlepszy wynik w kategorii automatyka i fizyka.

Dziękujemy Panu Dariuszowi Goldewiczowi za bezpieczne dowiezienie nas zarówno na finał konkursu, jak i na uroczystość rozdania nagród i piękne zdjęcia będące wspaniałą pamiątką.

Paweł Gmys

Skip to content