Rozdanie świadectw ukończenia szkoły maturzystom

W piątek, 28 kwietnia, uczniowie klas maturalnych odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Uroczyste pożegnanie absolwentów miało miejsce w szkolnej auli, a poprowadziły je uczennice klasy II A: Julia Perlikowska i Katarzyna Chrusciel. W części oficjalnej, po odśpiewaniu hymnów: państwowego i szkoły, głos zabrał dyrektor Zespołu Szkół Katolickich, ks. dr Jacek Kędzierski, który wyraził podziękowania młodzieży i rodzicom, a także życzył podejmowania w życiu mądrych, właściwych decyzji. Maturzyści usłyszeli także życzenia od przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Sami również wyrazili w pięknych słowach wdzięczność księdzu dyrektorowi oraz p. wicedyrektor Urszuli Brykalskiej. Na zakończenie wszyscy absolwenci zostali obdarowani Pismem Świętym oraz ostatnim egzemplarzem “Rocznika”. Ponadto otrzymali drobne upominki od młodszych kolegów – uczniów klas drugich liceum.

Świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego z wyróżnieniem otrzymali następujący uczniowie:

Izabela Eska, Paulina Drzewiecka, Jeremi Lewandowski, Witold Bazela, Damian Jóźwiak, Piotr Wujec,, Tomasz Maciejewski, Mateusz Wende, Mateusz Wojciechowski, Maria Piątkowska, Natalia Daroszewska, Joanna Dębczyńska, Kinga Gołębiewska, Jerzy Kacprowicz, Jakub Kolanowski, Alicja Niemczyk, Julia Piłat, Gabriela Spychalska i Wiktor Zabielski.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia – tak na maturze, jak i w całym życiu.

Wychowawcy klas maturalnych

 

Skip to content