Zdrowy tryb życia? Sport? 
Koniec z wątpliwościami! 
Nadchodzą NATURALNI!

Jesteśmy 5-osobową grupą z klasy IA LO, która postanowiła wziąć udział w tegorocznej edycji przedsięwzięcia na platformie „Zwolnieni z Teorii”. Nasz projekt polegał na edukowaniu dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na temat zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Odwiedziliśmy 9 włocławskich placówek, a udział w naszych warsztatach wzięło aż 650 dzieci! Razem z nimi robiliśmy pyszne kanapki i koktajle, dzięki czemu uczniowie przekonali się, że zdrowe odżywianie niekoniecznie jest niesmaczne 😀. Na zajęciach sportowych pokazywaliśmy, że sport to nie tylko ciężkie treningi, ale świetna zabawa!

Na początku naszej przygody (w listopadzie) przeprowadziliśmy wywiad z kapitanem Anwilu –Panem Kamilem Łączyńskim- który podzielił się z nami wieloma edukacyjnymi treściami. Tę rozmowę pokazaliśmy wszystkim klasom w naszej szkole (od klas 4 do klas IIILO), aby wszyscy uczniowie Dlugosza także mogli usłyszeć kilka rad i ciekawostek od kapitana mistrzowskiej drużyny. Natomiast na przerwach rozdawaliśmy na szkolnych korytarzach naklejki z naszym logo.

W międzyczasie, w lutym, zorganizowalismy konkurs na naszym Instagramie. Polegał on na wstawieniu na swój profil zdjęcia napoju zrobionego w domu i oznaczeniu go naszym hasztagiem. My natomiast wstawialiśmy fotografie zdrowych koktajli codziennie! Po zawziętej walce, nagrody otrzymały 3 najlepsze osoby (nagrodami były m.in. koszulka naszego zespołu, a także butelki na koktajle).

Był to dla nas niesamowity czas!

Zapraszamy:
Facebook: @projektnaturalnie
Instagram: projekt_naturalnie

Zachęcamy do zdrowego odżywiania i
Aktywności fizycznej!
NATURALNI

Skip to content