Dzień Życzliwości ☺

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić, jak ważna dla każdego człowieka jest potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym.

Przygotowaliśmy się do tego święta solidnie.

Uczniowie z klasy 5a i 6c wykonali plakaty na temat życzliwości. W całej szkole uczniowie i nauczyciele mogli się poczęstować miłym słowem. W świetlicy szkolnej była uruchomiona skrzynka na miłe słowa, których wstydzimy się czasem osobiście powiedzieć drugiej osobie. Uczniowie szkoły podstawowej i liceum skorzystali chętnie z wysłania wiadomości drugiej osobie ☺.

Tak naprawdę każdy dzień powinien być pełen życzliwości, uśmiechu i wzajemnej sympatii, a nie tylko ten jeden kalendarzowy.

Uprzejmość, życzliwość i uśmiech są zawsze potrzebne.

Wychowawcy świetlicy

Skip to content