Godziny dostępności nauczycieli

stan na dzień 14 marca 2024

  1. Antczak Marta- wtorek 14.30-15.30 sala 103 p-le ul. Wojska Polskiego 2a
  2. Bajraszewska Małgorzata- piątek 14.30-15.00 sala gimnastyczna, ul. Łęgska 26
  3. Baranowska Anna- poniedziałek 14.25-15.25 sala 108, ul. Łęgska 26
  4. Bińczarska Monika- poniedziałek 10.30-11.30 , ul. Łęgska 26
  5. Bordyn Urszula- poniedziałek 13.20-14.20 pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  6. Brykalska Urszula- środa 15.00-16.00 gabinet wicedyrektora/ sala 7, ul. Łęgska 26
  7. Centkowska Katarzyna- czwartek 7.00-8.00, ul. Wojska Polskiego 2a
  8. Centkowski Tomasz- środa 14.30 sala p4, ul. Łęgska 26
  9. Chodoła Emilia- środa 11.30-12.30, ul. Łęgska 26
  10. Chodoła Piotr- piątek 13.30-14.30, ul. Łęgska 26
  11. Chrapkowska Marta- poniedziałek 9.30-10.30 sala 115, ul. Wojska Polskiego 2a
  12. Dziewulska Róża- wtorek 11.00-12.00 sala 104, ul. Wojska Polskiego 2a
  13. Gitner Jolanta- środa 11.30-12.30 sala 103 p-le, ul. Wojska Polskiego 2a
  14. Gmys Paweł- środa 15.10-16.10 sala komputerowa, ul. Łęgska 26
  15. Goszcz Gabriela- piątek 12:20-13:20 pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  16. s. Góźdź Dorota- środa 16.00-17.00 gabinet psychologa, ul. Łęgska 26
  17. Halulko-Kucińska Agnieszka – wtorek 8:00-9:00 świetlica szkolna przy ul.Wojska Polskiego 2A
  18. Hofman Katarzyna- czwartek 9.30-10.30 sala 103, ul. Wojska Polskiego 2a
  19. Jackowska Ewa – wtorek 09:35 – 10-30, pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  20. Jagielska Sandra- środa 10.00-11.00 sala 103, ul. Wojska Polskiego 2a
  21. Jaskólski Marcin- piątek 12.30-13.30 pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  22. Jaworska Natalia- piątek 8.00-9.00 świetlica szkolna, ul. Wojska Polskiego 2a
  23. Jaworska-Pomirska Małgorzata- czwartek 8.50-9.35 pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  24. Jędrzejczak Artur-  piątek 11.30-12.30 dolna sala gimnastyczna/ pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  25. Kamińska Anna- wtorek 11.30-12.15 sala nr 13, ul. Łęgska 26
  26. Karwowska Joanna- poniedziałek 11.25-12.25 sala 203, ul. Łęgska 26
  27. Klińska Katarzyna – środa, 8:00-9:00, świetlica szkolna, Wojska Polskiego 2a
  28. Kłonowska Paulina-  środa 14:30-15:30 gabinet pedagoga
  29. Kostrzewski Jakub- wtorek godz. 14:00-15:00, sala 111/ pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  30. s. Kowalik Maria- wtorek 12.20- 13.05 pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  31. Kurdubska Kamila- piątek 7.45-8.45 pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  32. Kurzępa Rafał- piątek 11.30-12.15, ul. Łęgska 26
  33. Kwiatkowska Katarzyna- wtorek 12.30-13.30 sala 110, ul. Łęgska 26
  34. Kwiatkowska Mirella- czwartek 8.50-9.35  pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  35. Lebiedziński Artur- czwartek 8.00-8.45 P7, ul. Łęgska 26
  36. Lewandowska Daria-  czwartek 15.00-16.00 świetlica, ul. Łęgska 26
  37. Lewandowska Sławomira- środa 8.30-9.30 biblioteka, ul. Łęgska 26
  38. Lewińska Katarzyna- wtorek 12:15-13:15, sala 2, ul. Łęgska 26
  39. Litka Sandra- czwartek 8.35-9.35 pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  40. Łodygowski Krzysztof- czwartek 15.30-16.30, ul. Łęgska 26
  41. Majewska-Rybacka Klaudia-wtorek 8.45-9.45 pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  42. Makowska Paulina- wtorek 13.30-14.30 pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  43. Marcinkowska Kamila- poniedziałek 8.00-9.00, świetlica, ul. Łęgska 26
  44. Maziarz Natalia- wtorek 9.00-10.00 sala 104, ul. Wojska Polskiego 2a
  45. Michalak Aleksandra- środa 13.40-14.25 sala 106, ul. Łęgska 26
  46. Musialik Kinga- czwartek 8.00-9.00 gabinet pedagoga, ul. Wojska Polskiego 2a
  47. Nieznańska Elizawieta- druga i czwarta środa 15.00-16.00 pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  48. Nowak Ewa- 1 i 3 środa 13.20-14.20 pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  49. Nowak Józef- wtorek 13:30 – 14:30 kantorek dolna sala gimnastyczna, ul. Łęgska 26
  50. Pacholski Dawid- czwartek 12.35-13.20 sala 204, ul. Łęgska 26
  51. Paczkowska Justyna – czwartek  godz. 15.30 sala 103 przedszkole, ul. Wojska Polskiego 2a
  52. Pawłowska Aneta- poniedziałek 15.15-16.15, ul. Łęgska 26
  53. Piasecka Jadwiga- czwartek 10.30-11.30 sala 109, ul. Łęgska 26
  54. Piasecka Wioletta- czwartek 15.00-15.30 pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  55. Pietrzak Sylwia- środa 10.40-11.25 pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  56. Płońska Elżbieta- wtorek 12.15-13.15 pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  57. Przybylski Andrzej – poniedziałek godz 14.30-15.30, pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  58. Ptaszyński Jarosław- środa 15.00-16.00, pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  59. Rutkowska Ewelina- wtorek 13.30-14.30 sala 103, ul. Wojska Polskiego 2a
  60. Rygielski Bartosz- czwartek 15:20-16:05 sala P5, ul. Łęgska 26
  61. Sobierajska Bożena- środa 7.00-8.00 gabinet wicedyrektora, ul. Łęgska 26
  62. Sobolewska Katarzyna- poniedziałek, wtorek 7.30-8.00 sala 205, ul. Wojska Polskiego 2a
  63. Stężewska Paulina- wtorek, 13.40-14.25 pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  64. Szabłowska Agnieszka- czwartek 11.30-12.30, ul. Łęgska 26
  65. s. Śmiałek Alicja- poniedziałek 12.35-13.35 pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  66. Taberska Anna -środa 12.15-13.15 pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  67. Tkaczyk Lena- czwartek 9.40-10.40 sala P3, ul. Łęgska 26
  68. Tokarska Paulina- piątek 12.30-13.30, ul. Łęgska 26
  69. ks. Sebastian Tomczak- czwartek 14.00-15.00 gabinet wicedyrektora, ul. Wojska Polskiego 2a
  70. Trela Marta – poniedziałek, 8:00-9:00, pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  71. Uzarczyk Angelika- wtorek 13.40-14.25 sala P7, ul. Łęgska 26
  72. Wąsik Aneta-poniedziałek 15.00-16.00 internat, ul. Łęgska 26
  73. Więckowska (z d. Dubacka) Idalia –  środa, 15:30-16:30, sala 3-latków, ul. Wojska Polskiego 2a
  74. Wiśniewska Katarzyna- środa 7.45-8.45, pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  75. Wiśniewska Lidia- piątek 11.30-12.15, ul. Łęgska 26
  76. Witwicka Marta- wtorek 12:15-13:15, świetlica szkolna, ul. Łęgska 26
  77. Włodarzewska Kamila- środa 8.00-9.00 świetlica, ul. Wojska Polskiego 2a
  78. Wójciak Marta- wtorek 8.00-9.00 , ul. Wojska Polskiego 2a
  79. s. Zawadzka Renata- środa 15.00-16.00 sala 103 p-le, ul. Wojska Polskiego 2a
  80. Zbrożek Anna- środa 13.20-14.20 sala 13, ul. Łęgska 26
  81. ks. Zieliński Adam- wtorek 8.00-9.00 sala 107, ul. Łęgska 26
  82. Ziółkowski Maciej- środa 8.00 sala 105, ul. Łęgska 26
  83. ks. Ziółkowski Marcin- środa 9:45-11:25 pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  84. Żuber Marzena- środa 15.00-16.00 gabinet pedagoga, ul. Łęgska 26
  85. Żuchowska Magdalena- środa 8.45-9.45 pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  86. Wychowawcy internatu- poniedziałek 16.00
Skip to content