Laureaci i Finaliści Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018

Szkoła Podstawowa klasy 4-8 oraz Gimnazjum

Konkursy przedmiotowe dla uczniów SP Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

  • język polski
    • finalistki:
      • Julia Rojewska kl. VIIb
      • Michalina Wszelak kl. VIIb

Konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

  • biologia
    • laureatka: Alicja Zaborowska kl. II a
  • chemia
    • laureaci:
      • Kacper Kaznowski kl. II a
      • Jakub Wojciech Prokopczyk kl. III a
      • Klaudia Głowacka kl. III b
      • Mateusz Betke kl. III d
    • finaliści:
      • Michał Krzysztof Porębski kl. II a
      • Zuzanna Konieczna kl. III c
  • fizyka
    • laureat: Jakub Prokopczyk kl. III a
    • finaliści:
      • Igor Mikołajczyk kl. III a
      • Krzysztof Ostrowski kl. II a
  • historia
    • laureatki:
      • Oliwia Kuźniewicz kl. II a
      • Dominika Rzadkowolska kl. III d
  • język angielski
    • finaliści:
      • Maria Gabriela Nalepka kl. IIe
      • Jędrzej Kalinowski kl. III b
  • język niemiecki
    • laureaci:
      • Julian Jędrzejczak kl. III a
      • Wiktoria Kijewska kl. II a
    • finaliści:
      • Magda Balcerzak kl. II a
      • Dominika Rzadkowolska kl. III d
      • Piotr Sikorski kl. II a
      • Gabriela Wyszyńska kl. III d
  • język rosyjski
    • laureatka: Maria Magdalena Cieślewicz kl. II b
  • matematyka
    • laureatka: Klaudia Głowacka kl. III b
    • finaliści:
      • Igor Mikołajczyk kl. III a
      • Jakub Prokopczyk kl. III a
  • Wojewódzki konkurs matematyczny Liga Zadaniowa
    • finaliści:
      • Magdalena Balcerzak kl. IIa
      • Kacper Kaznowski kl. II a
      • Krzysztof Ostrowski kl. II a
  • Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny o Wielkich Polakach
    • laureat: Piotr Sikorski kl. IIa
    • finalista: Szymon Jóźwiak kl. IIa

Liceum Ogólnokształcące

  • Olimpiada Wiedzy Technicznej
    • laureat: Maciej Chlebny IIIA
  • Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • finalistka: Julia Perlikowska IIIA
  • Wojewódzki Konkurs Fizyczny
    • laureat: Maciej Chlebny IIIA
    • finalista: Jakub Waśkiewicz IIA
  • Konkurs Chemiczny Politechniki Gdańskiej „Wygraj indeks”
    • laureaci:
      • Agata Balcerowska IA
      • Rafał Brzeziński IIC
      • Krzysztof Narazińsk IA 
    • finaliści:
      • Alicja Orłowska  IC
      • Julita Orankiewicz  IC
      • Aleksandra Lewandowska  IA
      • Adam Piętowski  IC
      • Paulina Jakubczyk  IIA
      • Klaudia Skrzypińska  IIA
  • Konkurs Politechniki Koszalińskiej „Bieg po indeks”
    • finaliści:
      • Maciej Chlebny IIIA
      • Damian Goleniewski IIIA
      • Filip Rasiewicz IIIA
      • Tymoteusz Uzarczyk IIIA
  • Kujawsko-Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie
    • finaliści:
      • Aleksandra Lewandowska IA
      • Jakub Oleradzki IB
  • Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności – etap wojewódzki
    • laureat: Krystian Marciniak IC
  • Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości
    • laureat: Tymoteusz Uzarczyk IIIA
  • XXVI Międzyszkolny Konkurs Chemiczny dla klas pierwszych liceum
    • Aleksandra Lewandowska (1A) i Krzysztof Naraziński (1A) – laureaci i zdobywcy ex aequo drugiego miejsca w tym konkursie
    • finaliści: Alicja Orłowska (1C), Julita Orankiewicz (1C), Agata Balcerowska (1A), Martyna Piekarska (1C) i Michał Porębski (2a gimnazjum)