Nauczyciele

zdjęcie pracowników ZSK wykonane 7 lutego 2024 w gmachu szkoły przy ul. Wojska Polskiego
Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy administracji ZSK – zdjęcie wykonane 7 lutego 2024 w gmachu szkoły przy ul. Wojska Polskiego

Wykaz nauczycieli ZSK w roku szkolnym 2023/2024

  • Marta Antczak – wychowanie przedszkolne
  • Małgorzata Bajraszewska – wychowanie fizyczne
  • Anna Baranowska – historia, historia i teraźniejszość, wiedza o społeczeństwie
  • Monika Bińczarska – matematyka
  • Urszula Bordyn – edukacja wczesnoszkolna
  • Urszula Brykalska – chemia
  • Katarzyna Centkowska – przyroda
  • Tomasz Centkowski – muzyka
  • Emilia Chodoła – matematyka
  • Piotr Chodoła – matematyka, przedsiębiorczość
  • Marta Chrapkowska – wychowanie przedszkolne
  • Róża Dziewulska – wychowanie przedszkolne
  • Jolanta Gitner – wychowanie przedszkolne
  • Paweł Gmys – informatyka
  • Dariusz Goldewicz – internat
  • Andrzej Gołębieski – szachy
  • Gabriela Goszcz – edukacja wczesnoszkolna, matematyka
  • s. Dorota Góźdź – psycholog
  • Agnieszka Halulko-Kucińska – świetlica
  • Katarzyna Hofman – wychowanie przedszkolne
  • Ewa Jackowska – edukacja wczesnoszkolna
  • Sandra Jagielska – wychowanie przedszkolne
  • Marcin Jaskólski – język angielski
  • Małgorzata Jaworska-Pomirska – język niemiecki
  • Natalia Jaworska – świetlica
  • Artur Jędrzejczak – wychowanie fizyczne
  • Anna Kamińska – pedagog specjalny
  • Joanna Karwowska – matematyka, przedsiębiorczość
  • Katarzyna Klińska – świetlica
  • Paulina Kłonowska – pedagog
  • Jakub Kostrzewski – język angielski
  • s. Maria Kowalik – religia
  • Kamila Kurdubska – edukacja wczesnoszkolna, matematyka
  • Rafał Kurzępa – język angielski, język łaciński
  • Katarzyna Kwiatkowska – historia, historia i teraźniejszość, wiedza o społeczeństwie
  • Mirella Kwiatkowska – edukacja wczesnoszkolna
  • Agnieszka Lasota-Staszak – internat
  • Artur Lebiedziński – technika
  • Daria Lewandowska – świetlica
  • Sławomira Lewandowska – biblioteka
  • Katarzyna Lewińska – biologia
  • Sandra Litka – edukacja wczesnoszkolna
  • Katarzyna Łękawska – internat
  • Krzysztof Łodygowski – wychowanie fizyczne
  • Klaudia Majewska-Rybacka – edukacja wczesnoszkolna, język angielski
  • Paulina Makowska – wychowanie przedszkolne
  • Aleksandra Malinowska – internat
  • Kamila Marcinkowska – edukacja dla bezpieczeństwa, świetlica
  • Natalia Maziarz – wychowanie przedszkolne
  • Aleksandra Michalak – język polski
  • Kinga Musialik – pedagog specjalny
  • Elizawieta Nieznańska – język rosyjski
  • Ewa Nowak – język włoski
  • Józef Nowak – wychowanie fizyczne
  • Dawid Pacholski – fizyka
  • Justyna Paczkowska – wychowanie przedszkolne
  • Aneta Pawłowska – geografia
  • Jadwiga Piasecka – informatyka
  • Wioletta Piasecka – język polski
  • Sylwia Pietrzak – język polski
  • Elżbieta Płońska – język polski
  • Magdalena Polak – wychowanie przedszkolne
  • Anita Poznańska – logopeda
  • Andrzej Przybylski – język niemiecki
  • Jarosław Ptaszyński – chemia
  • Ewelina Rutkowska – wychowanie przedszkolne
  • Bartosz Rygielski – historia
  • Bożena Sobierajska – plastyka
  • Katarzyna Sobolewska – edukacja wczesnoszkolna, język angielski
  • Małgorzata Stasiak – nauczyciel wspomagający – edukacja wczesnoszkolna
  • Paulina Stężewska – język angielski
  • Agnieszka Szabłowska – język angielski
  • s. Alicja Śmiałek – religia
  • Anna Taberska – język polski
  • Lena Tkaczyk – biologia
  • Paulina Tokarska – taniec
  • Małgorzata Tomaszewska – język francuski
  • ks. Sebastian Tomczak – religia
  • Marta Trela – świetlica
  • Andżelika Uzarczyk – pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
  • Aneta Wąsik – doradztwo zawodowe, wychowanie do życia w rodzinie, internat
  • Marcin Wenecki – internat
  • Idalia Więckowska – wychowanie przedszkolne
  • Katarzyna Wiśniewska – edukacja wczesnoszkolna
  • Lidia Wiśniewska – język polski
  • Milena Witkowska – internat
  • Marta Witwicka – język angielski, świetlica
  • Marta Wójciak – świetlica
  • s. Renata Zawadzka – wychowanie przedszkolne
  • Anna Zbrożek – matematyka
  • ks. Adam Zieliński – religia
  • Maciej Ziółkowski – język angielski
  • ks. Marcin Ziółkowski – religia
  • Marzena Żuber – pedagog szkolny LO
  • Magdalena Żuchowska – wychowanie fizyczne

 

Skip to content