Godziny dostępności nauczycieli dla rodziców

  • Antczak Marta
    • wtorek 15:00-16:00, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Bajraszewska Małgorzata
    • piątek 7:25-7:50, ul. Łęgska 26
  • Baranowska Anna
    • środa 14:30-15:30 sala 108 ,ul. Łęgska 26
  • Bińczarska Monika
    • wtorek 13:20-14:20, sala 202, ul. Łęgska 26
  • Bordyn Urszula
    • poniedziałek 7:45-8:45, pokój nauczycielski ul. Wojska Polskiego 2a
  • ks. Jacek Buta
    • czwartek 14:25-15:25, ul. Łęgska 26
  • Brykalska Urszula
    • środa 16:05-17:05, gabinet wicedyrektora, ul. Łęgska 26
  • Centkowski Tomasz
    • środa 15:00-16:00, sala P4, ul. Łęgska 26
  • Chmielewska Marlena
    • czwartek, 14:00 – 15:00, gabinet logopedy, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Chodoła Emilia
    • środa 14:20-15:20, ul. Łęgska 26
  • Chodoła Piotr
    • piątek 14:30-15:30, ul. Łęgska 26
  • Drybs Beata
    • czwartek 12:30-13:30, pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  • Gitner Jolanta
    • środa, godz. 12:00- 13:00, sala 103 przedszkole, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Gmys Paweł
    • środa 16:00-17:00, pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  • Goszcz Gabriela
    • czwartek 14:15-15:15, sala 204SP ul. Wojska Polskiego 2a
  • s. Góźdź Dorota
    • środa 9:00-10:00, gabinet psychologa, ul. Łęgska 26
  • Halulko-Kucińska Agnieszka
    • środa 10:00-11:00, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Hofman Katarzyna
    • wtorek 7:30-8:30, sala 106, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Iwan Agnieszka
    • wtorek 9:00-10:00, świetlica szkolna, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Jackowska Ewa
    • poniedziałek 12:15-13:15, sala 203SP, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Jagielska Sandra
    • środa 12:00 – 13:00, sala 103 przedszkole, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Jaskólski Marcin
    • środa 7:00 – 8:00, pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Jaworska Natalia
    • wtorek 9:00-10:00, świetlica szkolna, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Jaworska-Pomirska Małgorzata
    • poniedziałek 13:30-14:30, sala 101, ul. Łęgska 26
  • Jędrzejczak Artur
    • środa 15:15-16:15, sala gimnastyczna, ul. Łęgska 26
  • Karwowska Joanna
    • środa 14:25-15:25, sala 203 ul. Łęgska 26
  • Kostrzewski Jakub
    • środa 15:05-16:05, pokój nauczycielski/sala 111, ul. Łęgska 26
  • s. Kowalik Maria
    • czwartek 13:20-14:20, ul. Łęgska 26
  • Kujawa Milena
    • piątek 14:30 – 15:30, pokój nauczycieli wychowania fizycznego, ul. Łęgska 26
  • Kurdubska Kamila
    • poniedziałek 12:15-13:15, pokój nauczycielski, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Kurzępa Rafał
    • środa 15:15-16:15, sala P5, ul. Łęgska 26
  • Kwiatkowska Katarzyna
    • wtorek 14:25-15:25, sala 110, ul. Łęgska 26
  • Kwiatkowska Mirella
    • czwartek 7:00-8:00 sala 304SP, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Lewandowska Sławomira
    • środa 15:00-16:00, biblioteka szkolna, ul. Łęgska 26
  • Lewińska Katarzyna
    • środa 15:00-16:00, pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  • Litka Sandra
    • czwartek 8:30-9:30, pokój nauczycielski, ul Wojska Polskiego 2a
  • Łodygowski Krzysztof
    • czwartek 15:30 – 16:30, siłownia szkolna, ul. Łęgska 26
  • Majewska-Rybacka Klaudia
    • wtorek  13:15-14:15, sala 206SP, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Makowska Paulina
    • piątek 12:00 – 13:00, sala 103 przedszkole, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Marcinkowska Kamila
    • piątek 15:00-16:00, świetlica, ul. Łęgska 26
  • Michalak Aleksandra
    • poniedziałek 7:00-8:00, sala 207, ul. Łęgska 26
  • Musialik Kinga
    • piątek 7:00 – 8:00, gabinet pedagoga, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Nieznańska Elizawieta
    • II środa miesiąca 15:00-16:00, pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  • Nowak Ewa
    • II poniedziałek miesiąca, 13:20-14:20, pokój nauczycielski, ul. Łęgska 26
  • Nowak Józef
    • środa 15:30-16:30, ul. Łęgska 26
  • Pacholski Dawid
    • poniedziałek i piątek 7:20-7:50, sala 204 , ul. Łęgska 26
  • Paczkowska Justyna
    • poniedziałek 11:00-12:00, sala 103 przedszkole, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Pałucka Ksenia
    • czwartek 12:30-13:30, sala 103 przedszkole ul. Wojska Polskiego 2a
  • Pawłowska Aneta
    • wtorek 14:30-15:30, ul. Łęgska 26
  • Piasecka Jadwiga
    • poniedziałek 16:55-17:55, sala 109, ul. Łęgska 26
  • Piasecka Wioletta
    • wtorek 15:15- 16:15, ul. Łęgska 26
  • Pietrzak Sylwia
    • środa 15:20-16:20, ul. Łęgska 26
  • Płońska Elżbieta
    • I,II,III środa m-ca 15:00-16:00, ul. Wojska Polskiego 2a sala 005
    • IV środa m-ca 15:00-16:00, ul. Łęgska 26 pokój nauczycielski
  • Przybylski Andrzej
    • środa 15:15-16:15, sala 12, ul. Łęgska 26
  • Rutkowska Ewelina
    • piątek 12:00 – 13:00, sala 103 przedszkole, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Rygielski Bartosz
    • poniedziałek 14:30-15:30, ul. Łęgska 26
  • Sobierajska Bożena
    • środa 7:00-8:00, gabinet wicedyrektora, ul. Łęgska 26
  • Sobolewska Katarzyna
    • wtorek 12:30-13:30, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Stężewska Paulina
    • poniedziałek  13:30-14:30, sala 11, ul. Łęgska 26
  • Szabłowska Agnieszka
    • środa 15:15-16:15, sala 205, ul. Łęgska 26
  • Szortyka Karolina
    • piątek, godz. 15:00-16:00, sala 4-latków (przedszkole), ul. Wojska Polskiego 2a
  • s. Alina Śmiałek
    • poniedziałek 12:30-13:30, pokój nauczycielski ul. Wojska Polskiego 2a
  • Taberska Anna
    • środa 14:20-15:20, sala P6, ul. Łęgska 26
  • Tkaczyk Lena
    • poniedziałek 15:15-16:15, sala 10, ul. Łęgska 26
  • Tokarska Paulina
    • piątek 14:20-15:20, ul. Łęgska 26
  • Tomaszewska Małgorzata
    • środa 15:15-16:15, sala P3, ul. Łęgska 26
  • ks. Sebastian Tomczak
    • czwartek 14:00 – 15:00, gabinet wicedyrektora, Wojska Polskiego 2a
  • Trokowski Konrad
    • czwartek 12:30-13:30, ul. Łęgska 26
  • Wajer Natalia
    • środa 15:00-16:00,  świetlica, ul. Łęgska 26
  • Wąsik Aneta
    • poniedziałek 14:00-15:00, internat, ul. Łęgska 26
  • Wychowawcy internatu (Goldewicz Dariusz, Iwańska Sandra, Lasota-Staszak Agnieszka, Witkowska Milena)
    • piątek 16:00-17:00, internat ul. Łęgska 26
  • Wiśniewska Katarzyna
    • poniedziałek 12:35-13:35, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Wiśniewska Lidia
    • czwartek 14:25-15:20, ul. Łęgska 26
  • Wójciak Marta
    • czwartek 8:00-9:00, świetlica, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Wrześniak Magdalena
    • piątek 11:00-12:00, ul. Wojska Polskiego 2a
  • s. Zawadzka Rut
    • środa 13:00–14:00, sala 103 przedszkole, ul. Wojska Polskiego 2a
  • Zemlak Jakub
    • środa 7:00-8:00, świetlica , ul. Łęgska 26
  • ks. Zieliński Adam
    • wtorek 8:00-9:00, ul. Łęgska 26
  • Ziółkowski Maciej
    • środa 15:15-16:15, sala 105, ul. Łęgska 26
  • Żuber Marzena
    • środa 15:00-16:00, gabinet pedagoga , ul. Łęgska 26
Skip to content