Bieg o tytuł Mistrza Stulecia

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy wyjątkowe zawody w Publicznej Szkole Podstawowej im. ks Jana Długosza we Włocławku.

Z okazji stulecia szkoły odbył się wyścig o tytuł Mistrza w biegu na 100 m. Rywalizacja była ogromna, 193 uczniów szkoły podstawowej stanęło do walki o zaszczytny tytuł   Mistrza Stulecia. O każdy szczegół zadbał p. Andrzej Gołębieski, który opracował plan dnia i przygotował uczniów do turnieju. Na początku wszyscy długoszacy wzięli udział w biegu ze sztafetą w ramach krótkiej rozgrzewki.

Następnie, rozpoczęła się glówna konkurencja poszczególnych oddziałow, aby wyłonić zwycięzcę na każdym poziomie.

Zaszczytny tytuł Mistrza Stulecia w Biegu na 100m zdobyli:

  • Nikodem Piekarski kl I
  • Borys Bernasiewicz kl II
  • Iga Kaczmarek kl III
  • Bartosz Macieja k IV
  • Hubert Olszewski kl V
  • Oliwier Rutecki VI

Gratulujemy!

Na zakończenie najmłodsi uczniowie wypuścili w niebo 100 balonów, a z każdym z nich jedno marzenie…..

Podziękowania należą się wszystkim Wychowawcom i Nauczycielom, a szczególnie p. Kwiatkowskiej – wychowawcy świetlicy szkolnej, p. Gołębieskiemu – nauczycielowi wychowania fizycznego oraz p. Siedlaczkowi – kierownikowi gospodarczemu.  KZ

Galeria zdjęć

Skip to content