JuniorSport w szkole podstawowej

Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we Włocławku przystąpiła do projektu ogłoszonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki pod nazwą JuniorSport. Od maja do grudnia realizowaliśmy zajęcia projektowe w wymiarze trzy razy w tygodniu dla każdego uczestnika w 90 minutowych jednostkach szkoleniowych. Zajęcia odbywały się na różnych obiektach sportowych: sale gimnastyczne w Zespole Szkół Katolickich im.ks. Jana Długosza na ul. Łęgskiej, boisku szkolnym, “Orliku” oraz na sali gimnastycznej naszej szkoły. Program był wprowadzony w trosce o poprawę zdolności motorycznych oraz podnoszenie poziomu sprawności dzieci. Zajęcia spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony uczestników, jak i ich rodziców. W ramach realizowanego projektu został ogłoszony konkurs fotograficzny na najbardziej kreatywną i aktywną grupę JuniorSport w województwie kujawsko-pomorskim.

Z wielką przyjemnością mam zaszczyt poinformować , że nasza szkoła zajęła III miejsce, a zdjęcia wykonała p. Kamila Kurdubska.

“III miejsce (bon o wartości 1 000zł na sprzęt sportowy)- Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza w Zespole Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku, trener: Andrzej Gołębieski”

Gratuluję wszystkim uczniom. Dziękujemy za pomoc pani Kamili Kurdubskiej przy realizacji zdjęć.

Andrzej Gołębieski

zdjęcia na Facebooku >>

Skip to content