Pierwsze oznaki wiosny w obiektywie

Polska wiosna sprzyja fotografowaniu. Jak co roku zachwyca nas piękną zielenią , pierwszymi kwiatami  i pięknym słońcem. Uczniowie uczęszczający na kółko plastyczne wykonali  zdjęcia wiosny. Uchwycili w kadrze zmiany zachodzące w przyrodzie, a miejscem fotografowania był Park im. Henryka Sienkiewicza we Włocławku i ogród szkolny. Park i ogród  urzekają swoim pięknem w każdej porze roku, a szczególnie wiosną . Uczniowie w swoich prac fotograficznych ukazali  charakterystyczne oznaki wiosny.

Fotografie wykonali uczniowie: Małgorzata Wróblewska kl. 3a, Nicola Ignasz kl. 3a, Jan Gemeinert kl. 3a, Aleksandra Kurzępa kl. 3a, Zofia Sulińska kl. 3a, Jakub Orczyk kl. 2a, Jan Ryniec kl. 2c, Igor Lewandowski kl. 1a, Bartosz Stasiński kl. 1a i Witold Janakowski kl. 2c pod kierunkiem pani Bożeny Sobierajskiej.

Bożena Sobierajska

Skip to content