Akcja “Mówię DZIEŃ DOBRY” w małym Długoszu

W dniach 11 lutego – 1 marca 2019 r. w małym Długoszu trwała akcja “Mówię DZIEŃ DOBRY”. Celem przedsięwzięcia było utrwalanie wśród najmłodszych uczniów nawyku mówienia “dzień dobry”. Akcja skierowana była również do rodziców, by świecili w tym względzie dobrym przykładem. Zależy nam na tym, aby uprzejme pozdrowienie było miłym rozpoczęciem każdego dnia.

Akcji towarzyszył konkurs na plakat zachęcający do mówienia DZIEŃ DOBRY!

Oto wyniki konkursu:

  1. miejsce – Julia Jabłońska kl. 2b
  2. miejsce – Barbara Ritter kl. 1a
  3. miejsce – Amelia Erat kl. 3a

Wyróżnienia:

  • Antoni Zimny kl. 1a
  • Aleksander Górczyński kl. 2c

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami, a zwycięzcy również nagrodami.
Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.

I pamiętajmy – mówimy DZIEŃ DOBRY!!! 🙂

Klaudia Majewska-Rybacka

Skip to content