Występ Chór Małego Długosza w restauracji Ratuszowej

Przedświąteczny czas wokoło coraz bardziej przypomina już sam okres Bożego Narodzenia. Wystawy sklepowe czy oświetlenie miasta bezlitośnie próbują przenieść nas w świąteczny klimat. Brakuje tylko śpiewu kolęd. Jak się okazuje, jednak nie do końca. W miniony piątek, tj. 6 grudnia 2019 r. w Hotelu Ratuszowym, nasz dziecięcy Chór wystąpił dla lekarzy seniorów Delegatury Włocławskiej Izby Lekarskiej, którzy tego dnia przeżywali spotkanie mikołajkowo-świąteczne. Pan dr nauk medycznych Andrzej Kunkel, zwrócił się z prośbą do nas, aby przybliżyć nieco czas Świąt Bożego Narodzenia zebranym na spotkaniu gościom. Było to wspaniałe przeżycie dla naszych małych artystów. Chór zaprezentował się w kolędach tradycyjnych, a także w piosenkach świątecznych i repertuarze współczesnym. Serdecznie dziękujemy za możliwość występu dla tak znamienitej publiczności. Pani Katarzynie Matuszewskiej, pani Dorocie Podufalskiej i panu Romanowi Trojanowskiemu dziękujemy za towarzyszenie nam w czasie tej muzycznej wyprawy. Nad całością czuwał nasz dyrygent, pan Tomasz Centkowski. My natomiast…. już nie możemy doczekać się kolejnych występów.

Tomasz Centkowski

Skip to content