Halowe Mistrzostwa Włocławka w lekkiej atletyce

Hala Mistrzów była 11 grudnia 2019 r. areną zmagań dla młodych lekkoatletów. Odbywały się bowiem Halowe Mistrzostwa Włocławka w lekkiej atletyce. Pośród wielu szkół startujących była też nasza reprezentacja licząca 11 zawodników. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Konkurencje były rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych 2007, 2008, 2009 i młodsi, z podziałem na chłopców i dziewczynki. Każdy zawodnik mógł wystartować w jednej konkurencji (20 m, 200 m, skok z miejsca) oraz sztafety 4 x 60 m. Łącznie z zawodów przywieźliśmy dwa medale. Poniżej lista naszych medalistów:
Bieg na 200 m
II miejsce Maria Wojciechowska-Lamsallak
III miejsce Agata Lach.
Biegu na 20 m
IV miejsce Miłosz Gutral
Sztafeta dziewcząt 4 x 60 m zajęła IV miejsce.

Wszystkim naszym uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Agnieszka Całkiewicz

Skip to content