Klasa 7b w projekcie edukacyjnym Uniwersytetu Dzieci w Klasie

W tym roku szkolnym klasa 7 b wraz z wychowawcą Mileną Kujawą weźmie udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym ,,Lekcje z emocjami. Jak dbać o dobry nastrój”, zorganizowany w ramach programu Uniwersytet Dzieci w Klasie.

Program ten został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej i stanowi atrakcyjne uzupełnienie edukacji szkolnej, zgodnie z podstawą programową.

Celem projektu jest rozwinięcie u uczniów kreatywnego myślenia,empatii i umiejętności współpracy w grupie. Ponadto jego uczestnicy rozwiną postawę przedsiębiorczości, a także nauczą się rozpoznawać emocje i radzić sobie z nimi.

Projekt jest bezpłatny, a na jego zakończenie uczniowie otrzymają certyfikaty i dyplomy.

                                                                            Milena Kujawa

Skip to content