„Jest taki dzień…” – wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego

„Również i ja przeżywałem wówczas radość Bożego Narodzenia tak jak wy, a kiedy zajaśniała gwiazda betlejemska, spieszyłem się do stajenki razem z moimi rówieśnikami, ażeby przeżyć na nowo to, co wydarzyło się 2000 lat temu w Palestynie “.

św. Jan Paweł II,  List do dzieci całego świata, 1994r.

 

Z radością pragniemy  poinformować o wynikach Szkolnego Konkursu Fotograficznego pt. „Jest taki dzień…”.  Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie za pomocą fotografii następującej tematyki: bożonarodzeniowego nastroju, radości bycia razem, dzielenia się miłością, kolędowania, świątecznego wystroju oraz dekoracji bożonarodzeniowej.

Organizatorem konkursu była pani Bożena Sobierajska wraz z wolontariuszami należącymi do Szkolnego Koła Wolontariatu Mały Książę. Jury przyznało dwa równorzędne I miejsca:  Martynie Markowskiej z kl. 3b (praca wykonana wspólnie z bratem Bartoszem Markowskim z kl. 2b) i Adamowi Przybyszowi z kl. 4c. Dyplomy i nagrody przekażemy po powrocie do stacjonarnego nauczania.

Zwycięzcom gratulujemy!!! Wszystkim uczestnikom biorącym udział w konkursie dziękujemy.

Bożena Sobierajska

Skip to content