Awans zawodowy w ZSK

 (…) Młody człowiek jest wrażliwy na prawdę, sprawiedliwość, piękno, na inne wartości duchowe. Młody człowiek pragnie odnaleźć siebie samego, dlatego szuka, czasem burzliwie szuka, prawdziwych wartości i ceni tych ludzi, którzy ich nauczają i według nich żyją. (…)”

św. Jan Paweł II

Nauczyciele ZSK im. ks. Jana Długosza nieustannie doskonalą swoją wiedzę, chętnie pracują nad sobą i podnoszą swoje kwalifikacje, aby jeszcze lepiej wypełniać misję kształcenia młodego pokolenia Polaków. Miło nam poinformować, że 23 listopada 2021 r., Pani mgr Daria Lewandowska uzyskała awans na stopień nauczyciela kontraktowego.

Serdecznie gratulujemy Pani Darii i życzymy zdobywania kolejnych stopni awansu zawodowego oraz samych sukcesów w pracy z uczniami.

Bożena Sobierajska

Skip to content