,,Multi-kulti‘‘ życzenia świąteczne

Długoszaki z czwartych klas wraz z nauczycielami p. Małgorzatą Jaworską-Pomirską i p. Marcinem Jaskólskim postanowili w tym roku zaskoczyć nas niecodzienną formą składania życzeń świątecznych. Wykorzystując zdolności językowe – mowa tu oczywiście o języku angielskim i niemieckim – dzieci zaprezentowały talenty muzyczne, plastyczne i artystyczne. Nauczyciele tylko troszkę pomogli w realizacji ich planu. 😉

Uczniowie wiedzą doskonale, że wiara łączy ludzi na całym świecie. Nadchodzący okres Świąt Bożego Narodzenia sprawia, że chcemy dzielić się tą radością ze wszystkimi dookoła, a najlepszą formą okazywania uczuć jest właśnie składanie życzeń. Aby jednak dotarły one do jak największej ilości osób, postanowiliśmy wypowiedzieć je w językach obcych.

Podsumowując, chcemy wszystkim życzyć radości z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, Merry Christmas i frohe Weihnachten;)

Małgorzata Jaworska-Pomirska

 

Skip to content