Certyfikat beneficjenta „Uczę się z ANWILEM”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 26.01.2023 r. ksiądz wicedyrektor Sebastian Tomczak miał zaszczyt odebrać certyfikat beneficjenta programu grantowego „Uczę się z ANWILEM”- VII edycja”. Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza kolejny raz otrzymał dofinansowanie na dodatkowe zajęcia. Nasza szkoła znalazła się wśród 12 najlepszych projektów, których głównym celem jest popularyzacja nauk ścisłych. W ramach założeń projektowych chcemy poruszyć dwie ważne dziedziny nauki – matematykę i chemię. Projekt jest otwarty i skierowany do wszystkich uczniów – młodszych, którzy chcą zgłębić japońską technikę szybkiego liczenia oraz starszych zainteresowanych przebiegiem procesów chemicznych.

Nauczyciele odpowiedzialni za projekt: Kamila Kurdubska, Katarzyna Sobolewska, Konrad Trokowski.

Kamila Kurdubska

Skip to content