Wesołe ferie z Małym Długoszem – IV dzień

IV dzień zimowych półkolonii – 02.02.2023 r.

Czwartego dnia Wesołych ferii w Małym Długoszu uczniowie wraz z opiekunami wybrali się do tematycznego parku rozrywki – Mandoria w Rzgowie. Ten, otwarty w lipcu 2021 roku, obiekt jest największym całorocznym parkiem rozrywki w Polsce. Znaleźliśmy tam ponad 20 atrakcji pod dachem, w tym roller-coastery, karuzele, zjeżdżalnie na 6 torów, łódki na wodzie, labirynty luster i wiele innych. W „Mieście Przygód” atrakcje są naturalną częścią całego miejsca, czyli miasta ze swoją historią i stylem. To tutaj renesansowa Europa łączy się z nowoczesnością, a XVI-wieczne miasto handlowe zmienia się w park rozrywki, dzięki czemu poczuliśmy się, jakbyśmy przenieśli się w czasie. W mieście przygód wszyscy bawili się fantastycznie, korzystając z mnóstwa atrakcji dali się ponieść przygodzie i nikt nie narzekał na nudę. Uczestnicy przyznali, że Mandoria to coś więcej niż zwykłe wesołe miasteczko czy też park z przejażdżkami. To niezwykłe miasto, które zagwarantowało dzieciakom wspaniałą zabawę oraz masę niesamowitych emocji. Mandoria to miejsce o niepowtarzalnym klimacie, wycieczka była bardzo udana, wszyscy uczestnicy wrócili uśmiechnięci i zadowoleni.

Kinga Musialik

Skip to content