Pierwsze kroki z językiem niemieckim

Minęły dopiero trzy miesiące od kiedy nasi najmłodsi uczniowie ze szkoły podstawowej zaczęli przygodę z językiem niemieckim. Mowa tu oczywiście o pierwszoklasistach, którzy starali się dorównać zaangażowaniem starszym kolegom i koleżankom z klas drugich.

Uczęszczając na zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego staraliśmy się łączyć przyjemne z pożytecznym, uczyliśmy się nie tylko poprzez uzupełnianie zadań na tablicy, czy kartach pracy. Wykorzystaliśmy nasze talenty językowe, wokalne, taneczne oraz artystyczne, co zaprezentowaliśmy na poniższych nagraniach.

  • Klasy pierwsze odzwierciedliły teledysk ,,Bruder Jakob’’
  • Klasy drugie odwzorowały nagranie ,,Grün, grün, grün sind alle meine Kleider‘‘.

Na załączonych filmikach widać naszą pasję i zapał do dalszej pracy, za co dziękuję wszystkim artystom, biorącym w nich udział oraz innym osobom, które nas wsparły, czyli rodzicom, rodzinom, pracownikom szkoły, a przede wszystkim Pani Kamili Kurdubskiej, bez której nic by się nie nagrało.

Jeszcze raz, serdecznie dziękuję naszym kochanym dzieciom, bo bez nich nasza praca nie miałaby sensu.

Jaworska-Pomirska Małgorzata

 

 

Skip to content