Mali Długoszacy w Domu Pomocy Społecznej

Dzień Kobiet to jedno z tych świąt, którego datę znają wszyscy. Dnia 8 marca 2024 r. Mali Długoszacy z klasy 2a i 3c wraz ze swoimi wychowawcami p. Katarzyna Wiśniewską oraz p. Urszulą Bordyn wybrali się do Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Nowomiejskiej. Nie była to nasza pierwsza wizyta w tym miejscu. Tym razem nasi uczniowie zaprezentowali przedstawienie pt.” Dzień Kobiet w lesie”. Aktorzy po raz kolejny pięknie zagrali swoje role. Podopiecznym Domu Pomocy Społecznej podobał się występ naszych małych artystów. Było dużo oklasków, ciepłych słów i podziękowań. Pani kierownik była pełna uznania dla pracy, zaangażowania i pasji naszych uczniów. Aktorzy obdarowani zostali drobnymi upominkami oraz pysznymi rogalikami. Każde spotkanie z podopiecznymi DPS-u uświadamia naszym Długoszakom, że żyją obok nas seniorzy, którzy są samotni i każde odwiedziny są dla nich świętem. Po raz kolejny uczniowie przekonali się, że możemy czyniąc niewiele dać innym wiele radości i ciepła. Spotkanie z podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej przyniosło wiele miłych wspomnień oraz uśmiechu.

Dziękujemy pani Małgorzacie Stasiak i pani Andżelice Uzarczyk za pomoc w opiece nad dziećmi.

Katarzyna Wiśniewska

 

 

Skip to content