Życzenia dla Kapłanów

„Kapłaństwo jest miłością Najświętszego Serca Jezusowego”
 św. Jan Maria Vianney

W przeddzień ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa i Sakramentu Eucharystii uczniowie klas 1-4 Małego Długosza składali miłe, pełne wdzięczności życzenia księdzu wicedyrektorowi Sebastianowi Tomczakowi oraz wręczali kartki, które wcześniej przygotowali. Nie zabrakło w tym dniu uśmiechu, radości i ciepłych słów.

Z okazji Ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa i Eucharystii uczniowie Małego Długosza, nauczyciele, pracownicy obsługi składają Księdzu Dyrektorowi Jackowi Kędzierskiemu, Księdzu Wicedyrektorowi Sebastianowi Tomczakowi, Księdzu Adamowi Zielińskiemu i Księdzu Marcinowi Ziółkowskiemu wyrazy naszej wdzięczności i szacunku, życzymy niegasnącej miłości do Eucharystii, gorliwości oraz sił potrzebnych do głoszenia Dobrej Nowiny. Niech Bóg obdarza swoją miłością i błogosławieństwem. A radość i satysfakcja towarzyszą w  każdym dniu posługi kapłańskiej.

Katarzyna Wiśniewska

 

Skip to content