Drzwi Otwarte w Przedszkolu.

6 kwietnia br. w Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” odbyły się Drzwi Otwarte. Przybyli goście mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną i bazą lokalową naszej placówki. Można było pobrać wnioski o przyjęcie do przedszkola, porozmawiać z panią wicedyrektor Joanną Trawińską i wychowawczyniami oraz zwiedzić poszczególne sale. Czekało tam na dzieci mnóstwo atrakcji, m.in. wspólne zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej, pokaz tańca, dekorowanie i degustacja ciasteczek, zabawy plastyczne: lepienie z plasteliny, robienie stempelków czy wykonywanie aniołków techniką orgiami. Dużym powodzeniem cieszyło się też malowanie buzi.

Mamy nadzieję, że czas spędzony w naszym przedszkolu miło zapisał się w pamięci zarówno rodziców jak i ich pociech, i że wspólnie spotkamy się jeszcze raz we wrześniu.
Serdecznie zapraszamy!

                                                                                  Marta Antczak

Skip to content