Warsztaty Wielkanocne z Rodzicami w przedszkolu

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom.

Z tej właśnie okazji 11 kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się Wielkanocne Warsztaty, na które zostali zaproszeni Rodzice naszych dzieci.

Na zajęciach przedszkolaki, z  przygotowanych różnorodnych materiałów plastycznych przy pomocy dorosłych, wykonały piękne wielkanocne koszyczki z pisankami. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością, pomysłowością  oraz  inwencją twórczą.  Dzięki talentom artystycznym Rodziców, dzieci miały okazję poznać wiele różnych technik plastycznych oraz ciekawych wzorów.

Spotkanie było radosne i przeniosło wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Ta forma współpracy z rodzicami bardzo podobała się naszym przedszkolakom,  bo cóż jest piękniejszego, jak uśmiech i zadowolenie dziecka, kiedy może w swoim przedszkolu  być nie tylko z panią i kolegami, ale również z rodzicami.

Dziękujemy Wszystkim  za obecność, zaangażowanie w pracę przedszkola oraz wspólnie spędzony czas.

Paulina Makowska

Skip to content