XIII edycja konkursu Włocławek – moje miasto pod hasłem „Pokaż wreszcie, co masz w swoim mieście” – rozstrzygnięta

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza  wzięli udział w XIII edycja konkursu,  Włocławek – moje miasto pod hasłem „Pokaż wreszcie, co masz w swoim mieście”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 11 we Włocławku. Zadaniem uczestników było wykonanie albumu-przewodnika z fotografiami najciekawszych miejsc we Włocławku i okolicy.

Z radością informujemy, że III miejsce w kategorii szkół podstawowych z Włocławka i okolicy zajął  nasz uczeń Hubert Olszewski z klasy 5. Gratulujemy Hubertowi!!!

W konkursie wzięły udział, także  interesująco opracowane albumy uczniów naszej szkoły: Kai Wiśniewskiej kl. 4a, Aleksandry Babis kl. 5, Wiktorii Dominiak kl. 6, Tomasza Wojciechowskiego  kl. 5. Uczniowie wykonali albumy pod kierunkiem p. Bożeny Sobierajskiej.

Wszystkim uczestnikom konkursu – Gratulujemy!!!

Bożena Sobierajska

 

 

Skip to content